Dekoratif Karpuz Tente

Karpuz tente son derece dekoratif ve dikkat çekici olan gölgelendirme ve güneşlik sistemi olan bu model tenteler aynı zamanda dikkat çekiciliği sayesinde mağaza ve butik dükkanlar tarafından oldukça rağbet gören bir uygulamadır.

İzmir karpuz tente imalatı yapan firmamız hayal ettiğiniz şıklığı sizin için en uygun koşullarda hayata geçirmektedir. Otantik ve şirin görünümü ve ön tarafına yapılan baskı sayesinde dikkat çekici bir tabela olarak ta fayda sağlamaktadır.

AY IŞIĞI BALON TENTE

Balon tente modelleri ise karpuz tenteden farklı olarak daha yuvarlak ve şişkin görünümlü olup daha ufak vitrin , pencere gibi yerlere tek başına yada birden fazla olarak yan yana uygulanmaktadır.

Karpuz tenteler daha uzun ve elips yapıya sahiptirler. İzmir Balon tente modelleri de aynı derecede dekoratif ve dikkat çekici modellerdir. Ayrıca eski tarz mimari yapılara farklı bir şıklık ve çekicilik katarlar. İzmir balon tente uygulamalarının sıklıkla kullanıldığı bir şehirdir. Hem gölge hem şıklık arayanlar için ideal bir seçimdir.