Şemsiye Çeşitleri

Branda sektöründe kaliteli hizmet sunan Ay Işığı Branda, ürünlerinde sağlamlığı, tasarımları ve uygun fiyat koşulları ile tercih edilenler arasında ilk sırada yer almaktadır. Özel alüminyum profillerde üretilen şemsiye modelleri, özel dişli mekanizma sayesinde kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir. Devrilme riskini ortadan kaldırmak amaçlı her biri 25 kg ağırlığında 4 adet mermer kullanılmaktadır. İstenirse tekerlek takılarak taşınmasında daha kolaylık sağlanmaktadır.

Çok amaçlı tente, araba brandası, eğlence çadırı, hangar ve iftar çadırı, kamp çadırı, kamelya, mafsallı tente, sabit ve körüklü tenteler, şantiye çadırı, şeffaf branda, şemsiye imalatı, tır ve kamyon brandası, tören çadırı, yarasa çadır, yat ve tekne brandası, ceset ve taşıma torbaları alanlarındaki hizmetleriyle fark yaratmaktadır. Otellerde, restoranlarda, kafeteryalarda,  pastanelerde, havuz kenarlarında, teras-bahçelerde ve daha birçok alanda kullanabileceğiniz şemsiyelerin tasarımları müşterileri memnun etmektedir. Şemsiye modelleri; ahşap şemsiye, kare şemsiye, motorlu şemsiye, plaj şemsiye ve su geçirmez şemsiyedir.

İmalat ve Kalite

Güvenli bir hizmet sunmakla birlikte, üretimini kendilerinin yaptığı ürünleri ile satış sonrası müşteri memnuniyetini de önemseyen bir hizmet sunmaktadır. Sektöründe lider firma olmasıyla birlikte, imalatta titizlikle çalışan ustalarıyla fark yaratmaktadır. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda istenen özel ölçülerde, istediğiniz modeli tasarlayan Ay Işığı Branda; kaliteli, dayanıklı ve güvenle hizmet sunmakla birlikte, piyasanın altındaki fiyatları ile her anlamda tercih edilebilirliğini korumaktadır.